Yanara – Het kanaal van verlichting
De naam Yanara betekent in het Egyptisch "stralend licht", en dat is precies waar ik voor sta. Ik help je om het licht in jou en om je heen weer te laten stralen, voor een licht(er) leven.
Touch of Matrix® is een bewustzijnsmethode die werkt op energetisch niveau. Door het helen van energieblokkades gaat alles weer stromen, waardoor je verlichting gaat ervaren.
Verlichting kent verschillende vormen, en het mooie is dat al deze vormen bij Yanara samenkomen. Van je lichter voelen door het loslaten van (zware) lasten tot het opnieuw in verbinding komen met je eigen licht. Vervolgens kun je weer volledig in je eigen licht stappen en dit van binnenuit naar buiten uitstralen. Zo gaan we samen op weg naar de hoogst haalbare frequentie.
Ben jij klaar om weer te stralen? Stuur me een berichtje, dan plannen we een matchcall in.
Liefs, Karin
![]() |
|
---|---|
Bedrijfsnaam | Yanara |
Website | https://www.instagram.com/yanara.nl |
Adres |
Floris van Adrichemkade 2035 PZ, Haarlem noord-holland, NL |
Contact | karin@yanara.nl |